Fotografie pro výrobu

Na plátno na fotoobraz umíme vytisknout jakoukoli digitální fotografii či grafiku. Pokud nemáte vlastní fotografii, můžeme použít libovolnou fotku z fotobanky. Ve fotobance můžete najít velké množství ilustrací i profesionálních fotek podle různých klíčových slov. Pokud si nevybereta ve fotobance, můžeme Vám nafotit co budete potřebovat.

Vlastní fotografie

Pokud máte vlastní fotografii, stačí jí přiložit při vyplňování objednávky. Jestliže si nejste jistí, zda je Vaše fotografie pro tisk na plátno dostatečně kvalitní, můžete nám bezplatně snímek zaslat ke konzultaci. Pokud sami zhodnotíme, že Vámi dodaná fotografie není dosstatečně kvalitní pro Vámi zvolený rozměr fotoobrazu sdělíme Vám to při potvrzování objednávky a navrhneme řešení.

Fotografie z fotobanky

Poud potřebujete profesionální fotografii na libovolné téma za dobrou cenu, můžeme pro tisk použít fotografii z fotobanky. Na následujícím odkazu stačí zadat libovolné klíčové slovo, podle kterého můžete najít fotku či ilustraci dle Vašich představ. Do objednávky poté stačí zaslat číslo zvolené fotky. Číslo fotografie naleznete v názvu po klepnutní na zvolenou fotku. Číslo může vypadat například takto: 98230371. Cenu nakoupené fotografie Vám přičteme k celkové ceně zakázky. Velikost fotky zvolíme a doporučíme dle velikosti plátna, které jste v objednávce zvolili. Před samotnou výrobou Vám sdělíme cenu za nákup fotografie. Tisk na plátno provedeme až po Vašem schválení celkové ceny.

Fotobanka pro výběr fotografie

Fotografie na zakázku

Pokud potřebujete vyfotit například interiér Vašich prostor nebo cokoli jiného, rádi Vám toto zajistíme. Celková cena fotografických služeb se odvíjí od časové a technické náročnosti a od toho zda se bude fotografovat v našem ateliéru nebo někde jinde. V případě zájmu o konkrétní cenu nám neváhejte zaslat poptávku. Brzy se Vám ozveme. Úroveň našich fotografií můžete zhodnotit na následujících ukázkách.