Doprava a platba

Jak dlouho trvá výroba a odeslání fotoobrazu?

Jednotlivé zakázky expedujeme do 10 pracovních dnů od data úhrady. Datem úhrady se rozumí den, kdy byla vaše platba připsána na náš účet. V případě platby dobírkou je zakázka expedována do 10 pracovních dnů od zaslání a potvrzení závazné objednávky. V případě, že je nutné k realizaci zakázky dodat chybějící podklady nebo schválit úpravy, tak aby výsledný obraz měl maximální kvalitu, počítá se 10 pracovních dní od schválení či dodání dalších potřebných podkladů.

Cena dopravy

Cena dopravy se odvíjí od velikosti vyrobeného fotoobrazu. Osobně si můžete zdarma vyzvednout obraz v naší výrobně. Při platbě předem na účet je cena dopravy nižší.

    0 Kč – osobní převzetí při platbě předem

  99 Kč – Fotoobrazy do velikosti A3 – platba předem
160 Kč – Fotoobrazy do velikosti A3 – na dobírku

160 Kč – Fotoobrazy od A3 do A2 – platba předem
220 Kč – Fotoobrazy od A3 do A2 – na dobírku

220 Kč – Obrazy od A2 do A0 – platba předem
280 Kč – Obrazy od A2 do A0 – na dobírku

Individuálně – Větší obrazy, více obrazů či jiné individuální zakázky

Osobní převzetí

Osobní převzetí je možné u jakékoli zakázky v předem domluvené termíny. Po odeslání objednávky Vás telefonicky kontaktujeme a zároveň Vám nabídneme možné termíny převzetí. Obrazy si můžete převzít na adrese Nádražní 2174 436 01 Litvínov. Mapa umístění provozovny.

Forma dopravy

Hotové fotoobrazy zasíláme jako balík do ruky prostřednictvím české pošty. Každý obraz balíme tak, aby se minimalizovala poškození při dopravě. Pokud by k Vám dorazila viditelně poškozená zásilka, je nutné hned při převzetí sepsat protokol o poškození.